Hakkımızda

Aden Ecza Deposu olarak , ilaç üretim ve dağıtım alanlarında faaliyet gösteren ‘Kadın Girişimci’ şirketiyiz.
20 yılı aşkın ilaç ve ecza deposu sektör tecrübemizle, her biri kendi alanında lider olan uluslararası markaların Türkiye’de dağıtımını yapıyoruz.
Aden Ecza Deposu olarak perakende zincirler ve e-ticaret kanallarımız ile eczane, özel ve kamu hastanelerine, diş hekimleri ve polikliniklerine, veteriner kliniklerine ilaç ve medikal ürün dağıtım hizmetlerini sunmaktayız.

Bir çok global ilaç ve medikal üretici şirket ile işbirliği içerisinde çalışarak, alanında profesyonel veüstün nitelikli kadromuz ile kaliteli ve güvenli hizmet veriyoruz.
Aden Ecza Deposu olarak kuruluşumuzdan bu yana üretim, lojistik, satış ve pazarlama ve de eticaret alanlarında benzersiz ve sağlam adımlarla yatırımlarımıza devam ediyoruz.

‘Her Zaman Daha İyisi’ni yaratma hedefimizle, tüm iş ortaklarımız için satışı yapılan ürünlerden en iyi değeri alabilmeleri için araştırmaya, geliştirmeye ve son teknoloji ile üretmeye devam ediyoruz.

Biz ADEN’iz.
Adenliler HIRSLIDIR. İşimizi sürekli geliştirerek yapar, keşfeder ve her zaman daha iyisi için hırslanırız.

Adenliler BENZERSİZDİR. Korkusuzca, emin adımlarla, büyük yatırımlarımız ile sıradanlığı bozarak değişime öncülük edip ilklere imza atıyoruz.

Adenliler HEYECANLIDIR. ‘Farkı İnsan Yaratır’ düşüncesiyle işimizi her zaman heyecanla yapıyoruz.

Araştırıyor, keşfediyor, üretiyor ve değer katıyoruz.